Yhteystiedot

Navaka Transport AS

Sähköposti: navaka@navaka.ee
Puhelin: +372 626 4020
Faksi:     +372 626 4021

Osoite: Paljassaare tee 41, 10313 Tallinn

Y-tunnus: 10165133
ALV numero: EE100076950

Soome väikepaki ja -osakoorma vedude osakond

Steffen KonsaAjojärjestelijä/ Suomi - Viro linja

+372 626 4022

+372 56 215187

steffen@navaka.ee

Triinu PaltserAjojärjestelijä / Viro - Suomi linja

+372 626 4026

+372 56 219 0187

triinu@navaka.ee

Suur transport, täis ja -osakoorma vedude osakond

Taivo RoogerOsastopäällikkö

+372 626 4024

+372 56 932187

taivo@navaka.ee

Marko MäepeaAjojärjestelijä / Viro, Latvia, Liettua- Suomi

+372 626 4031

+372 56 848187

marko@navaka.ee

Robert LilleõisAjojärjestelijä /Suomi- Viro,Latvia, Liettua

+372 626 4027

+372 56 258 187

robert@navaka.ee

Siseveod

Administratsioon

Jelena MorjakinaKirjanpitäjä

+372 626 4028

jelena@navaka.ee

Irina PettriKirajnpitäjän avustaja

+372 6264028

irina@navaka.ee

Villu AllikbergKalustovastaava

+372 6264032

villu@navaka.ee

Vadim DementjevHallituksen jäsen

+372 626 4020

vadim@navaka.ee

Janek MinkovskiHallituksen jäsen

+372 626 4023

janek@navaka.ee