Yhteystiedot

Navaka Transport AS

Sähköposti: navaka@navaka.ee
Puhelin: +372 626 4020
Faksi:     +372 626 4021

Osoite: Paljassaare tee 41, 10313 Tallinn

Y-tunnus: 10165133
ALV numero: EE100076950

Päivittäin pienet toimitukset ovelta ovelle ja nopeat osakuormat

Triinu PaltserAjojärjestelijä / Virosta - Suomeen

+372 626 4025

+372 56 219 187

triinu@navaka.ee

Steffen KonsaAjojärjestelijä / Suomesta - Viroon

+372 626 4022

+372 56 215 187

steffen@navaka.ee

Täysi- ja osakuormia, projektikuljetus

Taivo RoogerOsastopäällikkö

+372 626 4024

+372 56 932 187

taivo@navaka.ee

Marko MäepeaAjojärjestelijä / Virosta Suomen, Ruotsin ja Norjan

+372 626 4031

+372 56 848 187

marko@navaka.ee

Robert LilleõisAjojärjestelijä / Suomesta Viroon, Latviaan ja Liettuaan

+372 626 4027

+372 56 258 187

robert@navaka.ee

Mari VahtramäeAssistant planner

+372 56 566 187

mari@navaka.ee

Paikalliset (EE) jakelu- ja varastopalvelut

Hallinto

Jelena MorjakinaKirjanpitäjä

+372 626 4028

jelena@navaka.ee

Irina PettriKirajnpitäjän avustaja

+372 626 4028

irina@navaka.ee

Villu AllikbergKalustovastaava

+372 626 4032

villu@navaka.ee

Mark Minkovski Toimitusjohtaja

+372 626 4024

+372 56 577 187

mark@navaka.ee

Vadim DementjevHallituksen jäsen

+372 626 4020

vadim@navaka.ee

Janek MinkovskiHallituksen jäsen

+372 626 4023

janek@navaka.ee