Contact

Navaka Transport AS

E-post: navaka@navaka.ee
Telefon: +372 626 4020
Faks:     +372 626 4021

Aadress: Paljassaare tee 41, 10313 Tallinn

Registrikood: 10165133
KMKR nr: EE100076950

Soome väikepaki ja -osakoorma vedude osakond

Steffen KonsaVeokorraldaja / Soome - Eesti veod

+372 626 4022

+372 56 215187

steffen@navaka.ee

Triinu PaltserLogistican/ Estonia -Finland

triinu@navaka.ee

+370 626 4025

Suur transport, täis ja -osakoorma vedude osakond

Taivo RoogerOsakonna juhataja

+372 626 4024

+372 56 932187

taivo@navaka.ee

Marko MäepeaVeokorraldaja / Soome, Läti, Leedu

+372 626 4031

+372 56 848187

marko@navaka.ee

Robert LilleõisVeokorraldaja / Soome, Läti, Leedu

+372 626 4027

+372 56 258 187

robert@navaka.ee

Siseveod

Rando SeppLocal transport specialist

+372 626 4026

+372 56 230 187

rando@navaka.ee

Administratsioon

Kaili SmittSekretär

+372 626 4020

navaka@navaka.ee

Jelena MorjakinaPearaamatupidaja

+372 626 4028

jelena@navaka.ee

Irina PettriRaamatupidaja assistent

+372 6264028

irina@navaka.ee

Villu AllikbergTehnikajuht

+372 6264032

villu@navaka.ee

Vadim DementjevJuhatuse liige

+372 626 4020

vadim@navaka.ee

Janek MinkovskiJuhatuse liige

+372 626 4023

janek@navaka.ee