Kontakt

Navaka Transport AS

E-post: navaka@navaka.ee
Telefon: +372 626 4020
Faks:     +372 626 4021

Aadress: Paljassaare tee 41, 10313 Tallinn

Registrikood: 10165133
KMKR nr: EE100076950

Merje HaugTegevjuht

6264020

merje@navaka.ee

Soome väikepaki ja -osakoorma vedude osakond

Priit KurmisteOsakonna juhataja

+372 626 4034

+372 56 224187

priit@navaka.ee

Steffen KonsaVeokorraldaja / Soome - Eesti veod

+372 626 4022

+372 56 215187

steffen@navaka.ee

Tarvo SeppVeokorraldaja / Eesti - Soome veod

+372 626 4025

+372 56 219187

tarvo@navaka.ee

Suur transport, täis ja -osakoorma vedude osakond

Marko MäepeaVeokorraldaja / Soome, Läti, Leedu

+372 626 4031

+372 56 848187

marko@navaka.ee

Kaspar ListraVeokorraldaja / Rootsi, Taani, Norra

+372 626 4027

+372 56 258187

kaspar@navaka.ee

Anete-Angela KaevandVeokorraldaja / Rootsi, Taani, Norra

6264033

anete@navaka.ee

+372 56566187

Siseveod

Administratsioon

Kaili SmittSekretär

+372 626 4020

navaka@navaka.ee

Jelena MorjakinaPearaamatupidaja

+372 626 4028

jelena@navaka.ee

Irina PettriRaamatupidaja assistent

+372 6264028

irina@navaka.ee

Villu AllikbergTehnikajuht

+372 6264032

villu@navaka.ee

Vadim DementjevJuhatuse liige

+372 626 4020

vadim@navaka.ee

Janek MinkovskiJuhatuse liige

+372 626 4023

janek@navaka.ee