Kontakt

Navaka Transport AS

E-post: navaka@navaka.ee
Telefon: +372 626 4020
Faks:     +372 626 4021

Aadress: Paljassaare tee 41, 10313 Tallinn

Registrikood: 10165133
KMKR nr: EE100076950

Soome liin, uksest-ukseni väikepakk ja alus

Triinu PaltserVeokorraldaja / Eestist - Soome

+372 626 4025

+372 56 219 187

triinu@navaka.ee

Steffen KonsaVeokorraldaja / Soomest - Eesti

+372 626 4022

+372 56 215 187

steffen@navaka.ee

Suur transport, täis- ja osakoorem ning projektiveod

Taivo RoogerOsakonna juhataja

+372 626 4034

+372 56 932 187

taivo@navaka.ee

Marko MäepeaVeokorraldaja / Soome, Läti, Leedu

+372 626 4031

+372 56 848 187

marko@navaka.ee

Robert LilleõisVeokorraldaja / Soome, Läti, Leedu

+372 626 4027

+372 56 258 187

robert@navaka.ee

Mari VahtramäeVeokorraldaja assistent

+372 56 566 187

mari@navaka.ee

Siseveod ja ladu

Administratsioon

Jelena MorjakinaPearaamatupidaja

+372 626 4028

jelena@navaka.ee

Irina PettriRaamatupidaja assistent

+372 626 4028

irina@navaka.ee

Villu AllikbergTehnikajuht

+372 626 4032

villu@navaka.ee

Vadim DementjevJuhatuse liige

+372 626 4020

vadim@navaka.ee

Janek MinkovskiJuhatuse liige

+372 626 4023

janek@navaka.ee