Tee koostööd valdkonna eksperdiga

20+ aastat kogemusi

Eesti-Soome liinil oleme kaupu vedanud juba üle 20 aasta. Oma kogemuste abil suudame kiirelt liikuma panna ka sinu kaubad – Eestis, Baltikumis ning Skandinaavias. Areneme koos klientide  ja nende vajadustega, nii et kui otsid just sulle sobivaid lahendusi, küsi julgelt, sest oleme paindlikud.

Tutvu teenustega

Personaalne lähenemine

Teame omast käest, et kõige tulemuslikum on pikaaegne koostöö partneriga, kes tunneb kliendi vajadusi ja tema äri eripärasid. Seetõttu paneme oma töös suurt rõhku personaalsusele ja teenuse kvaliteedile. Meie töötajad on vaid telefonikõne kaugusel ja hoiavad sind meeleldi vajaliku infoga kursis.

Kogenud personal

Navaka kliendina on sinu teenistuses kogenud spetsialistid ja oma ala professionaalid – nii rooli kui ka kontorilaua taga.

Tutvu meeskonnaga

Pidevalt uuenev masinapark

Sinu kaupu transpordivad sõidukid, mis ei vea kriitilisel hetkel alt. Meie masinapargi keskmine vanus on 3 aastat, selleks, et tagada pidev tehniline võimekus, ökonoomsus ja keskkonnasäästlikus. Alati on varus mõni sõiduk, mis lahendab ootamatused ning suudab ära teenindada eritellimused.

Navaka vedukid on

  • erineva suuruse ja kandevõimega;
  • vastavad EURO 6 nõuetele;
  • varustatud GPS jälgimisseadmetega;
  • kindlustatud veosekindlustusega;
  • puhtad ja tehniliselt korras.

Võta meiega ühendust