Transporditeenused

Eesti-Soome liiniveod

Uksest ukseni kaubavedu Eesti ja Soome vahel – igal tööpäeval. Tallinna ja Helsingi lähiümbrusse jõuab saadetis kohale hiljemalt järgmisel tööpäeval.

Loe lähemalt

Osa- ja täiskoorma transport

Täis- ja osakoormaveod Baltikumis ja Skandinaavias, sh ohtlike kaupade vedu. Teostame ka erikokkuleppelisi projektivedusid üle Euroopa.

Loe lähemalt

Eesti siseveod

Transpordime kauba ka Eesti-siseselt kliendile kindlalt kätte.

Loe lähemalt

Terminaliteenus

Logistika on lihtsam, kui kaupu saab ladustada ja komplekteerida otse vedaja juures. Navaka transporditeenuste klientidel on see võimalus.

Loe lähemalt

Eesti-Soome liinil oleme kaupu vedanud juba üle 20 aasta. Oma kogemuste abil suudame kiirelt liikuma panna ka sinu kaubad – Eestis, Baltikumis ning Skandinaavias. Areneme koos klientide ja nende vajadustega, nii et kui otsid just sulle sobivaid lahendusi, küsi julgelt, sest oleme paindlikud.
Teame omast käest, et kõige tulemuslikum on pikaaegne koostöö partneriga, kes tunneb kliendi vajadusi ja tema äri eripärasid. Seetõttu paneme oma töös suurt rõhku personaalsusele ja teenuse kvaliteedile. Meie töötajad on vaid telefonikõne kaugusel ja hoiavad sind meeleldi vajaliku infoga kursis.
Navaka kliendina on sinu teenistuses kogenud spetsialistid ja oma ala professionaalid – nii rooli kui ka kontorilaua taga.

Küsi hinda